Blesk: zprávy, celebrity, sport Apk Download Free for android

Blesk: zprávy, celebrity, sport Apk Download Free for android

Description of Blesk: zprávy, celebrity, sport

Zprávy, celebrity, aktuální kauzy, sport, videa, obsáhlé fotogalerie. To vše nabízí aplikace Blesk. Aplikace přináší kompletní zpravodajství, k dispozici jsou zprávy z domova i ze světa.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách. 

Přístup k většině článků je zdarma. V rámci předplatného je v aplikaci k dispozici placený obsah Blesk Premium, který nabízí redakční články a videa. Předplatné je možné zakoupit na měsíc či rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu.
News, celebrities, current cases, sports, videos, comprehensive photo galleries. All this is offered by the Flash application. The application brings complete news, news from home and the world.

Each article and photo gallery can be saved for later reading, and the app also offers a unique offline mode allowing all articles (except galleries and videos) to be downloaded, for example, to read in the subway or in areas with poor signal. In addition, night mode is available in the app for a more comfortable reading in low light conditions.

Access to most articles is free. As part of your subscription, the app offers Flash Content premium content that offers editorial articles and videos. Subscriptions can be purchased for a month or year with automatic renewal after the end of the subscription. The user can opt out of auto-renewal in their account settings.
Opravy chyb a optimalizace aplikace

App Information of Blesk: zprávy, celebrity, sport

App Name Blesk: zprávy, celebrity, sport
Package Name cz.ringieraxelspringer.bleskgoogle
Version 2.6.10
Rating ( 3578 )
Size 7.6 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2020-08-19
Installs 100,000+

Tags: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *