Download Bozbu Chat Sesli Mobil Sohbet Odaları 1.5.9 apk download for android

Download Bozbu Chat Sesli Mobil Sohbet Odaları 1.5.9 apk download for android

(1472)Apps, Socialby

Description of Bozbu Chat Sesli Mobil Sohbet Odaları

Üyelik sistemi ile üye olabilir, uygulamayı ücretsiz kullanabillir hatta VIP üyelik satın alabilirsiniz.

VIP üyelik ile diğer kullanıcılara özel mesaj gönderebilir, renkli rumuza sahip olabilir ve sesli konuşma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Online kullanıcılar bölümünde sistemde o an için online olan kullanıcıları görebillir, istediğiniz kişiyle sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Sohbet odamızda gerek geveze, gerekse de suskun – farklı tarzdan, farklı kültürlerden onlarca farklı kullanıcı vardır. Herkesin hayatını keşfetmek, onlarla aynı dili konuşabilmek eminiz ki size çok iyi gelecek!

Eğer siz de düzeyli, samimi ve kaliteli bir sohbet ortamı arıyorsanız. Üstelik bu ortama tek tuşla ulaşacak bir uygulama arıyorsanız. Hemen Bozbu’yu indirin ve sohbet etmenin tadını çıkarın.
You can become a member with the membership system, use the application for free and even buy a VIP membership.

With VIP membership, you can send private messages to other users, have a colorful nickname and take advantage of the voice-to-speech feature.

In the online users section, you can see the users who are online at the moment and enjoy chatting with the person you want.

There are dozens of different users from different styles and different cultures in our chat room, both chattering or speechless. We are sure that you will be able to discover everyone’s life and speak the same language with them!

If you are looking for a level, friendly and quality chat environment. Moreover, if you are looking for an application that will reach this environment with a single click. Download Bozbu now and enjoy chatting.
-Kullanıcı biyografi’sinde oluşan sorun giderildi

App Information of Bozbu Chat Sesli Mobil Sohbet Odaları

App Name Bozbu Chat Sesli Mobil Sohbet Odaları
Package Name com.bozbu.Bozbu
Version 1.5.9
Rating ( 1472 )
Size 23.7 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2020-07-16
Installs 10,000+
Category Apps, Social
Developer

Tags: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *